The California Wrestler Forum

Organizations Information and Tournaments => CIF Tournaments and Info => Topic started by: J.ABAD on January 13, 2019, 10:05:55 pm

Title: SAN BERNARDINO COUNTY CHAMPIONSHIPS @ A.B. MILLER 1/12/19
Post by: J.ABAD on January 13, 2019, 10:05:55 pm
SAN BERNARDINO COUNTY TOURNAMENT  @ A.B. MILLER 1/12/19
TEAMS SCORE FINAL           
1  YUCAIPA               198      
2  A.B. MILLER             97        
3  DAMIEN                     86        
4  LOS OSOS                  78        
5  REDLANDS EAST V        74        
6  J.W. NORTH              72          
7  RAMONA              65        
8  CHINO  HILLS             55        
9  CANYON SPRINGS         53        
10  MURRIETA MESA          49        
11  ALTA LOMA                  44        
12  AQUINAS                  34        
13  COLTON                  33        
14  CITRUS VALLEY          28         
15  COCHELLA VAL              23        
16  FONTANA             19        
17  TALQUITZ             18        
18  RUBIDOUX             12         

108
1 BRANNDON ROBICO    YUCAIPA
2 ISAIAH DURAN      COLTON
3 TRISTAN RIKER   CHINO HILLS
4. JUN GALLEGOS    MARRIETA MESA
5. ETHAN WEST      TALQUITZ

115
1 GEOVANI  ALVARADO   J.W. NORTH
2 HUNTER NYGUEN   CHINO HILLS
3 ABEL GUITAN      YUCAIPA
4 JOSEPH DURAN   COLTON
5 ALEXIS GASPAR   A.B. MILLER

122
1 EZEKIEL MARTINEZ   A.B. MILLER
2 ANGEL PINEDO   RAMONA
3 TRENT WOLHOFER   CITRUS VALLEY
4 JARED ALVARADO   J.W. NORTH
5. ERIC BENZ       RED EAST VALLEY

128
1 KOREY MENDOZA   YUCAIPA
2 DAYNEAND MOLINA   CANYON SP
3 TAI QUINTERO      A.B. MILLER
4 JUSTIN RAMOPS   CITRUS VALLEY
5 JACOB LOPEZ      RED EAST VALLEY

134
1 SAMMY MENDOZA    YUCAIPA
2 JADRIEN CERECERES    CANYON SPRINGS
3 JOSEPH CHAVEZ    RED EAST VALLEY
4 RYAN DAVIDSON   LOS OSOS
5 VICK WILSON      COCHELLA VALLEY

140
1 JOSH RUSSO        YUCAIPA
2 DANIEL ACOSTA   DAMIEN
3 RENE BAEZ       MURRIETA MESA
4 ROBERT GALINDO   RED EAST VALLEY
5 MATT MARTINEZ    ALTA LOMA

147
1 JAMIE  NAJERA   A.B. MILLER
2. RUDDY ESTABAN   ALTA LOMA
3 ERNESTO FLORES   A.B. MILLER
4 KAIN JENSON       RED EAST VALLEY
5 THOMAS PELAYO    LOS OSOS

152
1 LANDON CABRAL   YUCAIPA
2 SAUL CUBILLO      A.B. MILLER
3 JULIAN CASTANEDA   ROMONA
4 ROBERT GARLAND   RED EAST VALLEY
5 JUSTIN ZAMORA   DAMIEN

162
1 LIAM MCNAIR      DAMIEN
2 KRIS COBOS      A.B. MILLER
3 GIOVANNY REBOLEDO    ROMONA
4 ANTTHONY MARTINEZ  J.W. NORTH
5 JOEY ESTRADA   YUCAIPA

172
1 ESTER GRANT      LOS OSOS
2 ANGEL PACHECO   CANYON SP
3 TATE SIMON      LOS OSOS
4 JOSEPH ESTRADA   ALTA LOMA
5 ANTHONY SUAREZ    AQUINAS

184
1 THEOS RONAN    YUCAIPA
2 KEVIN MEDRANO   J.W. NORTH
3 JOEY HARD       LOS OSOS
4 JAKE MCGEE       CANYON SP
5 CARSON DRAKE   DAMIEN

197
1 PATRIC CAKLOVIC   LOS OSOS
2 ETHAN MENDER   MURRIETA MESA
3 ZACH MOLNAR    YUCAIPA
4 ERIC AYALA      COLTON
5 JASON VELASQUEZ   FONTANA

222
1  KEN NATHAN      CHINO HILLS
2  ANDREW PINERO   DAMIEN
3  ELIJA  TODD      FONTANA
4 KAGE URBAN       LOS OSOS
5 JAMAR  ORTIZYUCAIPA

287
1  ZYON MATHIS      AQUINAS
2  SEBASTIAN GUTIERREZ   RED EAST VALLEY
3  ALEX  GUITERREZ             REV
4  JON BELMONTES   COACHELLA VALLEY
5  CARLOS  MARTINEZ   J.W. NORTH